The Gala Coffee


Od farmáře k hostovi a z kávového keříku do šálku.

Barist's signature 100% Arabica - Velmi lahodná káva Barist's signature je pražená z nejkvalitnějších zelených kávových zrn takřka z celého světa. Směs kávy je podle tradičního a osvědčeného receptu. Díky směsi a originálnímu postupu pražení je káva svou chutí a vůní jedinečnou na světě. Jednotlivé tóny chuti jsou velmi vyvážené, oříškové s nádechem čokolády a jemně se mísí s kyselkavou chutí tropického ovoce v pozadí.

Happy Beans 70% Arabica - Směs vysokohorských Arabic a organické Robusty v BIO kvalitě dává kávě plnou chuť a neodolatelné aroma. Středně pražená káva vybíraná z prvotřídních kávových zrn, těch nejkrásnějších kávových plantáží poblíž rovníku. Dominují tipické chutě pro Nikaraguu,Honduraz a Peru. Díky kakaově hnědé pěně se vaše každodení chvilky s šálkem kávy Happy Beans stanou gurmánským zážitkem. 

Jednodruhové kávy


Ethiopia

100% směs arabica. Etiopie je původní země, pěstování kávy. Tato odrůda je typická svojí hladkou chutí a příjemně klouže na jazyku. V kávě můžeme rozpoznat chutě karamelu, medu a ovocných tónů.

Kenya

100% směs arabica. Chuť jednodruhové kávy Kenya je snadno rozpoznatelná, vyznačuje se příjemnou kyselinkou, velmi intenzivní chutí a vůní plných ovocných tónů.

Peru

100% směs arabica. Peru je pěstitelem kávy s vyváženou chutí a příjmenou kyselostí. Odruda Tabaconas se pěstuje ve stejnojmenné rezervaci, má pronikavou hořkou chuť s dlouhou dochutí. Velmi často se používá v kombinaci s jinými arabicami.

Nikaragua

100% směs arabica. Nikaragua je velmi oblíbenou destinací pro pěstování kávy - jednou z nejoblíbenějších na světě. Kávu zde převážně pěstují soukromníci a díky tomu si udržela reputaci vysoké kvality.